Nieuws

Hartelijk welkom op de website van Stad en Lande Ruiters


 

 

 

 

 

 

 

Dinsdag 18 juni ALV

20.00 in het clubgebouw


Beste menners,

Op zaterdag 29 juni vindt de onderlinge dressuur en vaardigheid plaats!
De dressuur wordt gereden op het terrein van Stad en Lande Ruiters, de vaardigheid zal waarschijnlijk plaatsvinden op een grasbodem.

Wedstrijd menners rijden proef 56, de hobby menners rijden proef 55.
Kosten voor inschrijving voor leden is 10 euro, voor niet leden 12,50.

Dit is het tweede onderdeel voor het Club Kampioenschap. Het derde en tevens laatste onderdeel zal plaatsvinden op 12 oktober.

We zien je inschrijving graag tegemoet via mennen@stadenlanderuiters.nl

Hopelijk tot dan!


Aankomende evenementen

  • 18 juni ALV
  • 23 juni KNHS Dressuur
  • 29 juni onderling mennen

Door omstandigheden laat de uitslag van de onderlinge wedstrijd nog even op zich wachten.


6 april 2019 KNHS Dressuurwedstrijd

Het was weer een fantastisch zaterdag met hele mooie resultaten!

Het begon echt ontzettend koud!!, maar gelukkig werd het later iets warmer.

Leuk om te zien dat zo veel eigen leden hebben meegedaan.

Door de volgende leden zijn winstpunten behaald in de KNHS Dressuurwedstrijd


Charlotte Brouwer, met een geweldige eerste plaats in de B pony’s, en dat in 2 ringen

Zoe Platte, met een mooie 3e plaats, ook in 2 ringen

Tjalline Schoenmaker, een mooie 1e en 3e plaats in de B paarden

Ilse Stut, met een mooie 2e en 4e plaats in de B paarden

Lieke Stut, met een mooie 2e en 7e plaats in de B paarden

Silvia Kok, 2 mooie 5e plaatsen in de B paarden

Lieselotte van Tilburg, had ook een mooie 7e plaats in de B paarden

Fleur Bos, een geweldige 1e en 2e plaats in de L1 pony’s

Merel de Groot, een hele mooie 1e en 5e plaats in de L1 pony’s

Aukje Wiekmeijer, een mooie 3e en 5e plaats in de L1 pony’s

Saskia Raven, had een 3e plaats in de L1

Alexander Westland, had een 4e plaats in de L1

Yoostje Kruyt, een 3e en 4e plaats in de L2 pony’s

Joelle de Gooijer, had een 5e plaats in de L2

Lynda van de Koekelt, had een 6e plaats in de L2

Fabienne Kies, een 1e en 2e plaats in de M2

Robin v.d. Weide, een 4e plaats in de M1

Lara Wijsmuller, 2e in het ZZL

Alle overige uitslagen zijn terug te zien op de volledige uitslagenlijst.

We kijken weer uit naar de volgende keer!